14. konference SPIS – Peer

20.– 22.10.2019 Váňův statek, Dubovice

            Jak už bývá zvykem, dvakrát do roka se koná celostátní konference SPIS. Tentokrát jsme se vrátili na Vysočinu do příjemného prostředí Váňova statku v Dubovicích, kde jsme uspořádali 14. pracovní konferenci SPIS, tato byla pro peery. Většina účastníků a přednášejících se sjela už v neděli a využili tak připraveného programu „pro nedočkavé“. Kromě setkání krajských koordinátorů a psychologů SPIS byly připraveny zajímavé workshopy, které nastartovaly pracovní zaměření konference.

            V pondělí byla konference oficiálně zahájena odbornými garanty SPIS. Při zahájení akce jsme přivítali paní ředitelku ZZS KV, organizátora akce, Ing. Vladislavu Filovou, která přednesla úvodní řeč. Dopolední program se nesl v duchu novinek ve SPIS  spolu s  nezapomenutelným okamžikem, kterým bylo vystoupení nemocničního kaplana. Programem celého dne se prolínaly tematické pracovní workshopy, pod vedením našich psychologů, spolu se souběžnou bohatou nabídkou individuálních a skupinových supervizí a intervizí. Velmi zajímavým a vtipným zakončením pondělního odborného programu konference byl hromadný workshop Mapa krajů. Protože jsme už od neděle intenzivně pracovali, pondělní den byl zakončen večerní kulturní akcí s přátelským posezením.

  

          Poslední den konference účastníci vyslechli velmi zajímavé prezentace, proběhly poslední intervize a na závěr jsme se všichni sešli při zakončení této pracovní akce. Odborní garanti, Vendulka Kolářová a Lukáš Humpl, kterým tímto děkujeme za pestrý a zajímavý program, zhodnotili a uzavřeli 14. konferenci SPIS závěrečným zhodnocením společné práce.

Velké poděkování patří organizačnímu týmu ZZS KV a Nemocnice Jihlava. Dále velmi děkujeme pořadateli akce ZZS KV, partnerům a podporovatelům konference. Velké díky patří také sponzorům akce, jejichž podpory si velmi vážíme.

Mgr. Hana Dlouhá, Krajský koordinátor SPIS Kraje Vysočina

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Lukáš Humpl. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.